Henna brwi

Henna brwi jest zabiegiem, który polega na regulacji i naturalnej koloryzacji. Obecnie panuje moda na brwi cienkie oraz naturalne, gdzie usuwane są tylko pojedyncze włoski leżące poza łukiem brwiowym. Barwienie henną jest alternatywą dla różnego rodzaju kredek i pozwala cieszyć się świeżością wyglądu każdego dnia.

Piękne brwi i spojrzenie

Brwi są jednym z najczęściej podkreślanych miejsc twarzy przez kobiety. Dobrze zrobiony makijaż brwi obejmuje przede wszystkim regulację, która powinna pasować do proporcji i rysów twarzy. Zależnie od tego, w jaki sposób są one podkreślone, otrzymujemy nie tylko efekt pięknych brwi, ale także pięknych oczu i całej twarzy. Ważne, aby kobieta zadbała o swoje brwi, ponieważ dzięki nim może czuć się pewniej i lepiej między ludźmi.

Henna brwi – dopasowywanie do koloru włosów

Henną brwi jest obecnie coraz bardziej popularna, ponieważ niemal wszystkie odcienie henny zapewniają dobre dopasowanie koloru brwi do barwy włosów. Należy pamiętać, aby unikać zbyt kontrastowych kompozycji. Kolor brwi może oczywiście różnić się od koloru włosów ale wszystko w granicach rozsądku.

W Studio Iwet mogą liczyć Panie na fachową stylizację brwi i poradnictwo w tym zakresie. Dobierzemy kolor i kształt dla każdej klientki. Zabieg ten powinno się powtarzać częściej niż hennę rzęs, mniej więcej co 2 tygodnie.