Makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi kosmetologii. Dzieje się tak dlatego, że ludzie stają się coraz bardziej wygodni i mają coraz mniej czasu na wykonywaniu makijażu samodzielnie każdego dnia. W Studio Iwet wykonujemy obecnie makijaż permanentny oczu, ust i brwi.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę barwnych pigmentów, które mają zastępować szminki i kredki. Wygoda makijażu permanentnego wiąże się z jego odpornością na wodę oraz bardzo długim czasem utrzymywania się efektów, trwających od 2 do 5 lat. Miejscami najczęściej wybieranymi do tej stylizacji są powieki, usta oraz brwi.

Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów tego typu przez kobiety. Po wykonaniu henny rzęs i brwi jak również po przedłużeniu rzęs metodą 1:1, powieka nadal pozostaje miejscem, które wymaga zdobienia kredką w celu dopełnienia całości stylizacji. Odpowiednia stylizacja powiek za pomocą makijażu permanentnego wychodzi więc naprzeciw temu, aby cały makijaż dla oczu był zarówno niezmywalny i jak i trwały przez długi czas.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust służy do podkreślenia właściwego kształtu i barwy ust. Stylizacja tego typu zastępuje niejako potrzebę używania szminki. Nie oznacza to bynajmniej, że kobieta z makijażem permanentnym nie może sobie w ciągu paru lat pomalować ust na jakiś inny kolor czy odcień barwny. Oznacza to tylko tyle, żeby usta były piękne również bez szminki, aby wtedy gdy nie mamy czasu na malowanie, nie wyglądały blado i niewyraźnie. Makijaż permanentny ust potrafi odmłodzić kobietę o wiele lat, wizualnie dodając ustom piękna i życia.

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi jest rozwiązaniem dla kobiet, które chcą podkreślić swój charakter i odświeżyć spojrzenie. Bardzo dobre efekty uzyskuje się działając jednocześnie na włoski brwi poprzez hennę, oraz na łuk brwiowy poprzez makijaż. Zasadniczo zastępuje on potrzebę używania kredki. Ważne jest również, aby cała stylizacja dopełniała się wzajemnie, tak więc odpowiednia kolorystyka henny dla włosków brwi i makijażu permanentnego powinna mieć podobny odcień.

Po przeprowadzeniu zabiegów makijażu permanentnego wiele z Was drogie Panie, będzie miało problem z głowy na długi czas. Zapraszamy do Studia Iwet na wizyty!